Руйнуємо “міф” про науку

Руйнуємо “міф” про науку

Багато хто звик, що наука – це набір нескінченних формул і нудних правил, які можуть осилити не всі. А ось наставники New Generation розбивають цей міф на першій же зустрічі – пробному занятті. Перш за все, ми дозволяємо дитині пустувати з користю, наприклад, зробити величезного Лізуна (неньютонівська рідина), походити по курячим яйцям, вивчаючи тиск, або запустити реактивну машинку, зроблену своїми руками.

yuraШукаємо “стихію” дитини
Якщо сподобалося, ми пропонуємо пройти “початковий курс” тривалістю всього 4 заняття. Під час цього місяця ми не ставимо собі за мету зробити з дитини Ейнштейна або Теслу. Наше головне завдання – захопити і зацікавити новими відкриттями. Більшість батьків помічали, що якщо син чи донька чимось справді зацікавилися, вони показують приголомшливі результати, тому що все роблять з великим задоволенням. Значить дитина знайшла свою “стихію”.

 

Як відбувається “магія”
Секрет успіху New Generation простий – кожна тема складається з трьох компонентів.
Наприклад, “Тиск і площа”.

lesson_scheme

1. Експеримент
Діти намагаються лопнути кульку, використовуючи шпажки, кнопки. І у них все чудово виходить! Але тут на арену виходить дошка йогів – 1000 цвяхів виявляються не страшні навіть найтоншій кульці! А цікавим дослідникам і поготів!

kids_slime2. Мозковий штурм
Діти висувають гіпотези і обговорюють, чому так відбувається, а після тьютор узагальнює і додає зовсім трохи теорії.
Чому ж кулька не лопається на 1000 цвяхів і сотні кнопок? Може, вони зроблені з незвичайного матеріалу? Або, може, кульку підмінили? Гіпотези висувати завжди цікаво! А, може, все-таки тут вся справа в площі? Адже дійсно, сумарна площа поверхні 1000 цвяхів куди більше, ніж площа 1 цвяха і тим більше кнопки.

3. Як це застосовується у житті
Діти і тьютор на конкретних прикладах розбирають ті чи інші фізичні / хімічні процеси.
Крім звичних прикладів (ножі, голки), хлопці порівнюють тиск гусеничного танка на ґрунт з тиском, який чинить маленька лапа кота. Виявляється, тиск котячої лапи ґрунт всього в 2 рази менше, ніж тиск цілого танка!

Такий підхід допомагає легко запам’ятати закони і теореми і надалі дитині доведеться лише згадати яскравий дослід, щоб вся подальша теорія спливла сама собою. Простіше кажучи від «бух або бах» через усвідомлення фізичного або хімічного процесу до розуміння “як це стане в нагоді у житті”.

І про головне
В New Generation немає поганих і хороших, двієчників і відмінників. У нас усі прагнуть до знань, адже експерименти настільки зачаровують, що просто неможливо залишитися байдужим. Всі досліди діти роблять самостійно, лише особливо складні виконуються викладачем, а діти отримують засоби захисту.

Готові спробувати? 🙂 Приєднуйтесь!

Телефонуйте, пишіть і ми відповімо на всі Ваші питання
+38 068 508-78-47; +38 099 421-92-88
[email protected]    www.facebook.com/ngeducation