Міжнародний науково-технічний конкурс

Міжнародний науково-технічний конкурс

Google Science Fair – це міжнародний науково-технічний конкурс для школярів і студентів у віці від 13 до 18 років. Він покликаний залучити юних ентузіастів до наукової роботи і допомогти їм змінити світ на краще. Це прекрасна можливість глибоко вивчити близьку їм тему і набути базові навички дослідницької діяльності.

Конкурс проводиться щороку і ми будемо раді допомогти юним даруванням гідно проявити себе!
Прийом проектів: з 21.02.2016 до 18.05.2016

Детальніше про конкурс

Наука по-англійськи

Наука по-англійськи

Сьогодні нестримний Віталіус поринув в англійську атмосферу – в атмосферу DEC school. Озброївшись британською краваткою, наш учений почав експериментувати. Спростовуючи твердження щодо сухості і занудності фізики, хімії, кімната тут же наповнилась дзвінким сміхом дітей.

Юні генії дізналися безліч нового про вакуум, неньютоновскі рідини, оптичні ілюзії, сухий і гарячий лід і навіть пощупали нетанучий сніг. Крім цього тепер їм підвладне збільшення маршмеллоу за лічені секунди 😉 А за активність і завзятість в освоєнні теорії дітлахи отримали заслужені призи.

Бажаємо дітям легкості в освоєнні “заморської” мови, адже сьогодні знання англійської значно розширює можливості в науковому світі, дозволяючи ділитися відкриттями з усіма жителями планети Земля.

Набір груп: Печерськ

Набір груп: Печерськ

Відмінна новина! Оголошується набір груп для юних геніїв на курси крутої науки.

Курс охоплює такі напрямки: механіка, оптика, електрика і магнетизм, молекулярна фізика, хімія і астрономія.

Крім цього в курсах передбачені ігри на командоутворення, робота учнів над власними науковими проектами з подальшою їх презентацією. Буде пізнавально, ємко, науково і в той же час легко і весело 🙂

Деталі

Адреса: бул. Л. Українки, 26 (ст.м. Печерська)
Кількість учнів у групі: до 12 осіб

РОЗКЛАД

Молодша група (6-8 років)
Субота: з 10:30 до 12:00
Субота:
 з 14:30 до 16:00
Старша група (9-12 років)

Субота: з 12:30 до 14:00

Телефонуйте: +38 068 508-78-47,  099 421-92-88
Або заповнюйте реєстраційну форму нижче

Зателефонуйте мені

Відкриваємо світ цікавої науки разом!

Відкриваємо світ цікавої науки разом!

Сьогодні команда New Generation побувала в київській школі №181. Разом з учнями п’ятих-восьмих класів ми провели низку веселих та захоплюючих експериментів.

Експерименти та, як не дивно, “суха” теорія пройшли жваво та емоційно. Допитливі школярі завжди мали, що спитати та чим поділитися. Але і наш експериментатор Віталіус не давав учням розслабитись. Тепер кожен з учасників зможе повторити все побачене в домашніх умовах. І друзів є чим вразити 🙂

А можливість відвідувати повноцінні курси дасть змогу наблизитись до статусу генія-експериментатора.

Тож не втрачайте можливості – приєднуйтесь до нас! Нам є чим вас здивувати! 😉

Знайди себе на фото в Facebook або Vkontakte.

Ні дня без науки!

Ні дня без науки!

Суботній майстер-клас викликав бурю емоцій у всіх присутніх без винятку: від адміністрації приймаючого кафе до найголовніших учасників дійства – дітей. Сьогодні всім вдалося доторкнутися до багатогранної, місцями складної, але настільки яскравої науки, адже барвників у нас було чимало 😉

Тепер діти з легкістю дадуть відповідь на запитання, хто створив перший телефон, з чого складається молоко і що таке сухий лід … Але це лише мала частина того, що ще належить дізнатись, помацати і створити маленьким дослідникам!

Будемо раді новим зустрічам на наших заняттях вже у більш тісному колі. Слідкуйте за новинами, шукайте себе на фото в соціальних мережах і продовжуйте експериментувати, адже з собою ви забрали чудовий рецепт “домашньої” неньютоновской рідини 😉

Тиждень науки

Тиждень науки

Ось і завершився тиждень природничих наук в київській школі №84.

На завершальному майстер-класі у ролі юних дослідників побували учні 6-х,7-х та 9-х класів. Майстер-клас був наповнений цікавими експериментами та ґрунтовною теорією.

Активність та зацікавленість наших слухачів просто вражала. А запал при участі у вікторинах та естафетах не згасав ні на мить, не залишаючи сумніву: це дійсно те, що потрібно сучасній дитині!

А попереду ще багато цікавого! Слідкуйте за нашими новинами та чекайте нових майстер-класів в вашій школі!

Знайди себе на фото в Facebook або Vkontakte.

Запрошуємо на безкоштовний майстер-клас 20.02.2016

Запрошуємо на безкоштовний майстер-клас 20.02.2016

Юним мешканцям планети Земля надається прекрасна можливість познайомитись зі світом науки. Створити власну галактику, запалити яскраву веселку, стати диригентом власного оркестру або виробником «високотехнологічних» телефонів – все це реально в нашій дружній компанії. Continue reading